شرکت دانش بنیان نانو بسپار فکور - دکتر آلمن

تولیدکننده تخصصی نانوپلیمرهای پیشرفته دارای ۳۳ اختراع صنعتی کاربردی با حق انحصاری تولید منتخب جشنواره های ملی، منطقه ای و بین المللی اختراعات مورد کاربرد صنایع بالادستی و پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت بسته بندی، خودرویی، ساختمانی، سیم و کابل، لوله و اتصالات، کشاورزی
电话报价

مجموعه ای متشکل از نخبگان نانوفناوری و نانوپلیمر کشور، با پشتوانه و سابقه ۱۴ سال فعالیت تولیدی تحقیقاتی به عنوان اولین مجموعه تولیدکننده صنعتی محصولات نانو حوزه پلیمر، با هدف کاربردی کردن نانوفناوری و ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و مصنوعات پلیمری کشور در حال فعالیت می باشد.

این شرکت، هم اکنون در اولین و تنها مرکز رشد تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی کشور از مراکز رشد پارک علم و فناوری فارس وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مستقر و از حمایتهای مادی و معنوی آن مرکز برخوردار می باشد. نانوبسپارفکور واحد تحقیق و توسعه خود را روز به روز گسترش داده و همواره از پویایی لازم برخوردار است.

از افتخارات دیگر نانوبسپارفکور، عضویت مدیران و اعضای اصلی مجموعه در بنیاد ملی نخبگان، بنیاد نخبگان فارس، بنیاد نخبگان شهید فهمیده و باشگاه پژوهشگران جوان از یکسو و حضور مستمر در دانشگاه ها و پژوهشگاههای معتبر کشور از جمله دانشگاه شیراز، پلی تکنیک، صنعتی شریف، مازندران و پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران می باشد.

۳۳اختراع ثبت شده با حق انحصاری تولید، منتخب جشنواره های ملی و بین المللی اختراعات فجر انقلاب اسلامی، جشنواره منطقه ای نوآوری و فناوری خلیج فارس، جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و جشنواره ملی علم تا عمل (منتخبین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، خود معرف این مجموعه به عنوان قویترین مجموعه تولیدی-تحقیقاتی کشور در این زمینه می باشد.

عقد تفاهمنامه های مشترک ملی با ۱-وزارت نفت ۲-شرکت ملی صنایع پتروشیمی ۳-شرکت ملی حفاری ۴-شرکت ملی گاز ۵-وزارت صنعت، معدن و تجارت با مضمون در اولویت قرارگرفتن استفاده از محصولات این مجموعه و شرکتهای تابعه همکار و همچنین عقد تفاهمنامه تحقیقاتی با مرکز تحقیقات مرکبات کشور با مضمون استفاده از نانوبسته بندیهای تولیدی این مجموعه در مرکز تحقیقات مرکبات کشور، از جمله موفقیتهای روبه رشد این مجموعه می باشد.این شرکت همچنین از اعضای هیئت مؤسس انجمن صنفی کارفرمایان نانوفناوری کشور است.

 

آدرس : فارس شیراز پارک علم و فناوری

اطلاعات تماس:

ایمیل : info@nanobaspar.com

www.nanobaspar.com

0920DrAlmen

07132299416