فیلم شرینک پلی اتیلن شرکت اطلس پارس

توضیحات: فیلم های شرینک ساده یا چاپی ، ساخته شده از مواد پلی اتیلن سبک و سنگین (LLDPE ,HDPE) با درجه کشش بالا که جهت بسته بندی محصولات متعدد استفاده می شود ، ظاهر زیبایی ایجاد نموده و قابلیت مشخص بودن محصولات از روی بسته بندی را داراست.. کاتالوگ محصول از لینک زیر قابل دانلود می باشد.
电话报价

فیلم شرینک پلی اتیلن

توضیحات: فیلم های شرینک ساده یا چاپی ، ساخته شده از مواد پلی اتیلن سبک و سنگین (LLDPE ,HDPE) با درجه کشش بالا که جهت بسته بندی محصولات متعدد استفاده می شود ، ظاهر زیبایی ایجاد نموده و قابلیت مشخص بودن محصولات از روی بسته بندی را داراست.

ظاهر زیبا ، شفافیت، وزن کم ، عدم جذب رطوبت ، قابلیت چاپ و قیمت رقابتی از جمله مواردی است که فیلم های شرینک اطلس پارس را جز بهترین گزینه ها برای بسته بندی قرار می دهد.

علاوه بر فیلم های شیرینک متداول در بازار، ما با بهره گیری از دانش روز ، فیلم های سفارشی که توسط ماشین آلات پیشرفته و سریع بسته بندی می شود ، ارائه می نماییم.

فیلم شرینک هود (روپوش)

توضیحات: فیلم شرینک هود ساده یا چاپی ، به صورت رول یا کیسه برای بسته بندی پالت ها  با مقاوت حرارتی بالا و مقاومت در برابر پارگی، قدرت جمع شوندگی عالی و با قابلیت وضوح  اجناس تولید می شوند .

 

 محصولات دیگر:

سفره یکبار مصرف

فیلم استرچ پلی اتیلن

فیلم شیرینک پلی اتیلن

فیلم گلخانه ای

فیلم مالچ

نایلون - فیلم پلی اتیلن

اطلاعات تماس:

تلفن:  00982126150173

فکس: 00982126151824 

همراه: 00989017742316

ایمیل: pr@atlas-pars.com

وب سایت: www.atlas-pars.com