آریا پلیمر پیشگام (کامپاندهای مهنسی)

تولید سازگار کننده های پلی اتیلن و پلی پروپیلن (polyolefin-g-MA) - تولید کامپاند پلی اتیلن شبکه ای شده (PEX) برای لوله های آبرسانی بهداشتی - تولید مستربچ های افزودنی(آنتی اکسیدانت، لیزکننده، براق کننده، شفاف کننده و...) - تولید مستربچ های پرکننده( کربنات کلسیم، تالک) - تولید افزودنی بهبود کیفیت محصولات یو پی وی سی (لوله، اتصالات، پروفیل) - طراحی و مهندسی معکوس در حوزه های علوم نوین بویژه نانوفناوری - مشاوره فنی و مهندسی در زمینه بهبود کیفیت محصولات به ویژه محصولات یو پی وی سی
电话报价

معرفی

موتور محرک پيشرفت هاي فناوري، ايده هاي خلاقانه اي است که در ذهن مبتکران و مخترعان شکل مي گيرد و با پيگيري جدي کارآفرينان در قالب کسب و کاري جديد به بار مي نشيند. با توجه به اين اهميت اين مساله در سياست هاي کلان کشور اخيرا شرکت هاي دانش بنيان در حوزه هاي مختلف تکنولوژي در حال شکل گيري هستند و با توجه به سياستهاي و نيازهاي کشور به سرعت در مسير رشد گام برمي دارند. شرکت آريا پليمر پيشگام در سال 1387 با حضور فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر استفاده از تکنولوژی های جدید دنیا بویژه نانو تکنولوژی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در همان سال در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر گردید و همکاری های خود را با ستاد توسعه فناوری نانو در بدو تاسیس آغاز نمود.

خطوط تجاری شرکت آریا پلیمر

شرکت آریا پلیمر با توجه به واحد تولیدی و آزمايشگاه مجهز خود و همچنین با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 محصولات دانش بنيان خود را با کيفيت بالا تولید می کند. این محصولات که شامل انواع کامپاند های سازگارکننده، مستربچ های افزودنی بر پايه PP , PE و افزودنی های UPVC است به عنوان مواد اولیه در بسیاری از صنایع پلیمری کاربرد دارد. همچنین با توجه به بهره مندي از تيم مجرب تحقيق و توسعه و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001:2013، این شرکت در زمینه مشاوره، فروش دانش فنی و لیسانس فناوری خدمات خود را ارائه می نماید.